неділя, 23 лютого 2020 р.

Корисний урок до Дня безпечного інтернету!

11 лютого 2020 року в світи відзначається міжнародний день безпеки в Інтернеті. Цій події ми і присвятили наш урок інформатики.
Спочатку наш клас переглядав відеоролики та мультфільми про інтернет і гаджети. Самостійне пізнання інформаційного світу розширює коло наших інтересів і сприяє пізнаванню чогось нового, спонукає до кмітливості, привчає до незалежності в розв’язанні задач. Але в нашому віці не всі можуть реально оцінювати рівень достовірності й безпеки інформації в інтернеті. Приблизно 60% дітей та підлітків щодня розмовляють в Інтернет-чатах. Троє з чотирьох дітей готові поділитися приватною інформацією про себе і свою сім'ю в обмін на товари і послуги, а кожна п'ята дитина щорічно стає мішенню зловмисників. Тому нам треба вчитися аналізувати великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі.
У другій частині уроку ми почали роботу над відео та презентаціями на тему "Безпеки в Інтернеті". Це було дуже цікаво, тому робота над відео далася легко. І під кінець уроку можна було переглянути багато різних, цікавих, креативних робіт на цю дуже актуальну тему.
Переглянути фотоальбом