четвер, 9 квітня 2020 р.

8-А клас ЗАЛ №23 Онлайн класна година на платформі Zoom

8 квітня о 12 годині поміж учнями 8-А класу вперше була проведена онлайн класна година у форматі відеоконференції на платформі Zoom, яку організувала наша класна керівниця  Каменькова Інна Юріївна.
         Одночасно у заході брали участь 28  учнів класу.  Всі дуже раді були бачити один одного (хоч лише і на екранах).
Метою класної години було з'ясування питань з виконання домашніх завдань в умовах карантину, нагадування правил поведінки щодо коронавірусу та інших аспектів дистанційного навчання.
Інна Юріївна спочатку порадила нам, як правильно планувати свій денний розпорядок під час карантину, звертала нашу увагу на ключові моменти при виконанні завдань з усіх предметів. Нагадала нам, що наступний тиждень - канікули і треба уважно переглянути, чи всі домашні завдання за чотири тижні зроблені та відправлені вчителям.
Так як ми вперше проводили такий захід, то не обійшлося без технічних неполадок (у деяких учнів не було звуку), які ми успішно подолали.
30 хвилин пролетіли непомітно. Ми отримали корисну інформацію, відповіді на наші запитання. Загалом ми цікаво та приємно поспілкувалися,  тому  і надалі плануємо підтримувати такий зв'язок.