пʼятниця, 18 грудня 2020 р.

ЗАЛ №23 9-А клас ZOOM-урок з Академією поліції

   18 грудня наша вчителька з права Ланько Н.В. організувала довгоочікуваний ZOOM разом з викладачем Запорізького центру первинної професійної підготовки "Академії поліції" (м.Запоріжжя) Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ підполковника поліції Шевченка Андрія Анатолійовича. На зустрічі був присутній директор ліцею Майоров В.М.
    Наш ліцей вже давно співпрацює з Поліцейською Академією, і провів вже декілька ZOOM-уроків, які дуже сподобались учням інших класів, і звісно нам самим. Сьогодні темою урока була «Правомірність застосування насильства в стані необхідної оборони та крайньої необхідності».
    Розпочавши діалог з Андрієм Анатолійовичем, ми вирішили обговорити не тільки теорію нещодавно пройдених уроків правознавства, а й розглянути теорію на реальних прикладах. Саме тому темою нашого першого ZOOM-уроку були "необхідна оборона" І "Крайня необхідність".
    У ході розмови підполковника поліції привів багато гарно ілюструючих ці два інституту прикладів, один з яких був цілком реальний, з особистого досвіду роботи Андрія Анатолійовича. Також на онлайн-уроці ми обговорили перспективи,  умови навчання та розвитку юриспруденції в Україні.
    Від усього нашого класу хочемо подякувати організаторам цього цікавого заходу  директора ліцею Майорова В.М, учителя права Ланько Н.В. А також підполковника поліції Шевченка Андрія Анатолійовича, за дуже інформативний урок.  Усі ми сподіваємось, що такі уроки права будуть набагато частіше! 

Фотоальбом ZOOM-уроку