вівторок, 9 травня 2023 р.

День Європи - особливий для українців день!

День Європи є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободі, демократії, повазі до прав людини, верховенстві права та враховує інтереси всіх учасників.
Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення незалежної України жити в мирі та злагоді на своїй землі, будувати власне майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Гасло “Ми йдемо в європейський дім” для нас означає будівництво Української держави на принципах європейської демократії та політичної культури на засадах української духовності і моралі. Лише проводячи активну політику, виявляючи самоповагу і рішучість, Україна зможе посісти гідне місце в Європі, доконечно стати європейською країною.
У цей нелегкий для нашої країни час ЄС стоїть пліч-о-пліч з Україною, надаючи всебічну підтримку Україні й українцям від військової до гуманітарної, мільйони громадян знайшли прихисток від війни у країнах. І ми віримо, що скоро здобудемо перемогу!.
Україна – це Європа! Зі святом!