пʼятниця, 13 грудня 2019 р.

Свято наближається!

Вже за місяць ми відчули, як підкрадається Новий Рік, а прохолодний подих зими застав нас, як у казці - 2 грудня.
Святковий дух холодним вітром витанцьовує в повітрі і навіть сніжок та морозець нагадує про початок зими, а ми приходячи одного дня до нашого класу, чуємо від Інни Юріївни питання: «Чи будемо прикрашати клас?...» Недоречне запитання... Бо відповідь відома!
Саме тому, 10 грудня учні нашого класу притягли з дому багато цікавинок: кольорові іграшки, величезні і маленькі сніжинки з кольорового паперу, різні гірлянди, у тому числі і з вогниками, що зараз палахкотять на дальній стіні кабінету. У цю пору року темно в приміщеннях, і щоб поглянути на все з іншої, новорічної точки зору, ми вимикали світло, а  вогники гірлянди виблискуючи різними барвами відбивалась у дощику, який був розвішаний по всьому кабінету. Особливе дякуємо ученицям, що залишилися після уроків, і прикрасили кабінет інформатики, зробивши його теплим куточком нашого ліцею.
Тепер наш клас повністю готовий до Нового Року, який ми зустрінемо з радістю і новим натхненням, з щастям у серці і гордістю за себе. Бо кожен день Старого року ми проходили через труднощі у навчанні, підводне каміння сімейних відносин і підтримували тісні дружні стосунки. Гадаємо, що цей навчальний рік стане для учнів нашої паралелі ще кращим, бо кожен вибрав собі оточення та напрямок у навчанні - все що допоможе рости й досягати ще більшого успіху не тільки у школі, а й за її межами.
Свято вже близько, Тому Новому Році хочеться побажати нових успіхів, гарних оцінок, справжніх друзів, великого натхнення, і робити те, що любиш і хочеш робити!
З наступаючим святом, Ліцеє!