четвер, 26 грудня 2019 р.

HUB-платформа спільних дій - новий простір соціальної взаємодії!

24 грудня відбулась дуже цікава екскурсія, від якої ми навіть не очікували, що вона подарує стільки різних емоцій та спогадів, розгорне наше мислення, наштовхне на де-які ідеї, доторкнеться до важливого.
А саме у цей день ми відвідали дуже гарний і новий заклад: "HUB-платформу спільних дій". Неймовірно красиве та сучасне місце, в яке можна закохатись із першого погляду. Але не тільки інтер'єр вразив нас, а й його призначення. На першому поверсі все було обладнано для зручної роботи фрілансерів, офісних робітників, учнів - усі кому потрібна тиша та зручне робоче місце (стіл, стілець, крісла, доступ до інтернету). На другому поверсі знаходились просторі "переговорні", у одній із яких як раз проводили нараду. Ми ж зупинились у великій залі, де були зручні сидячі місця та сцена. З цієї зали можна потрапити до зручних та стильних гримерки і кухні.
Разом з директором нашого ліцею Майоровим Володимиром Миколайовичем ми обговорили варіанти використання цього творчого простору, для проведення соціальних проектів, фестивалів, кіно- фото- кружків. Після тривалої дискусії ми зрозуміли, що  можна зробити у Hub-платформі для розвитку нашого навчального закладу. Гадаю, що ця екскурсія гарно вплинула на усіх учнів, які відвідали цей заклад, та наштовхнула на нові ідеї.